HOME | LOCATION | BRIDGESKOOL | CALENDAR | ROSTER | BIDDING | SIGN UP | CONTACT
NEWSLETTER | PHOTOS | RECIPES | CONVENTION CARD | COMMENT | MASTERPOINT RACE


DECEMBER 2015
(scroll way down for previous months)
Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
 



 



1



2 Winners: Jim Ciolli & Lou Block RESULTS

6:30 Winners Fran & Doral Hunter RESULTS
3 12:15 Winners
Jean & Dan Molnar

RESULTS
4 Winners:
Terry & Dave Cleary-Philippe Gagne & John Lagodimos
RESULTS
5



6



7 12:15 Winners:
Jan Schottle
& Judi Swift 77% RESULTS
8



9 10:30 Winners: Henri Farhi & Kit Humphrey
RESULTS (revised)Stac Results
6:30 Winners:
Dave Cleary & Roy Shepard RESULTS
Stac Results


10 12:15 Winners:
Jean & Dan Molnar
RESULTS

Stac Results

11 Winners: Tie
Fran & Doral Hunter-Laurie Dodson & Tom Turner

Liz Cogdill & Ken Gestiehr - Joe Rubin & Dan Molnar

RESULTS

Stac Results

12



13



14

Winners: Meg Eaton & Terry Cleary RESULTS

15



16 10:30 Winners: Joe Rubin & Dan Molnar RESULTS

6:30 Winners: James Ciolli & Manu ChaganlalRESULTS
17 NO GAME



18 NO GAME

19



20



21Winners: Carole Eklund & Lu Bucknell RESULTS 22



23 10:30 Winners: Roy Shepard & Tom Turner
RESULTS
6:30 Winners: Bill Osgood & Richard Schubert

RESULTS

24




25



26



27



28 Winners: TIE Kathy Crail & Patti Huffman---
Bill Osgood
& Richard Schubert RESULTS
29



30 10:30 Winners: Jeff Rogers & Sally Hale RESULTS

6:30 Winners: Carol Adair & Cheryl Rankin RESULTS
31 NO GAME



NEW YEAR'S DAY
Winners

Future Masters
Fran & Doral Hunter RESULTS

Open Pairs
Pam Lawrence & Malcom Jarvis
RESULTS

 

JANUARY 2016 CALENDAR

 

January 2015


2014   2013    2012    2011    2010
Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
 



 



 



 



NEW YEAR'S DAY WINNERS: Ron & Mary Huffaker 71.71%!!

RESULTS

2
6:00 pm
Winners: Trish Lane, Philippe Gagne; John Lagodimos & Kathie Angione

RESULTS

3



4



5



6



7 10:30 Winners: Dan Molnar & Joseph Rubin RESULTS

6:30 Game Cancelled (John & I are out of town)
8
Game Cancelled (John & I return in the evening)


9

6:00 pm
Winners: Trish Lane, Kathie Angione; John Lagodimos & Laurie Dodson

RESULTS

10



11



12



13



14 10:30 Kathy Hennessy & Sharon Gordon RESULTS

6:30 Winners: Hiroko Kitamura & Judi Bunch

RESULTS

15

12:15
Winners: George Vegter & John Dusharme

RESULTS


16
6:00 pm Winners:
Sally Hale & Jeff Rogers; Dan Molnar & Joe Ruben

RESULTS

17



18



19



20



21 10:30 Winners: Chris Sloan & Marianne Amantea
RESULTS

6:30 Game Cancelled

22 Winners: George Vegter & John Dusharme

RESULTS




23 Winners: John & Linda Dusharme, John L and Greg Wetz

RESULTS

24



25



26



27



28 Winners: Jim & Shay Andrews

RESULTS

6:30 Winners: Roy & Judy Shepard RESULTS

29 Winners: Linda Dusharme & John Lagodimos

RESULTS



30 6:00 pm
Winners: Dan Molnar - joe Rubin; Kathy Hennessy & John Lagodimos

RESULTS

31




February 2015
(scroll down for previous months)
2014   2013    2012    2011    2010
Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
1



2 Beginner/Intermediate Lesson 10:30 - 11:00

Game 11:00 - 1:00
Cost $ 8.00
SIGN UP

3 MAJ0R SUIT
DELAYED - - - STARTS NEXT WEEK!
SIGN UP


Also repeats on Thursday morning

4 10:30 Winners: Joe Rubin & Dan Molnar
RESULTS

6:30 Winners: Carol Adair & Cheryl Rankin

RESULTS

5 Game Cancelled:

RIVERSIDE REGIONAL

6 Game Cancelled:

RIVERSIDE REGIONAL


7



8



9 Beginner/Intermediate Lesson 10:30 - 11:00

Game 11:00 - 1:00
Cost $ 8.00
SIGN UP





10 MAJOR SUIT RAISES
9:30 - 11:30

Weak Freak & Help suit game try
SIGN UP

Also repeats on Thursday morning

11 10:30 Winners: Joe Rubin & Dan Molnar
RESULTS


6:30 Winners: Anisuz Zaman & Hideki Kitamura
RESULTS
12 Weak Freak & Help suit game try 11:30

12:15 Winners:
Barbara Schafer & Linda Dusharme
RESULTS

13 6:00 pm
Winners:
Joe Rubin, Dan Molnar, Jeff Rogers, Sally Hale

RESULTS

14



15



16 Beginner/Intermediate Lesson 10:30 - 11:00

Game 11:00 - 1:00
Cost $ 8.00
SIGN UP





17 MAJOR SUIT RAISES
9:30 - 11:30

Limit Raises & Delayed Limit Raises
SIGN UP

Also repeats on Thursday morning

18 10:30 Winners: Jim Ciolli & Manu Chaganlal RESULTS

6:30 Kathie & John
Open Pairs
sign-up
19
Limit Raises & Delayed Limit Raises

12:15
Winners: Barbara Schafer & Linda Dusharme
RESULTS

20 6:00 pm
Winners: Dr.'s Larry & Vicky Bamberger, Bruce Zissen & Kathy Hennessy RESULTS

21



22



23 Beginner/Intermediate Lesson 10:30 - 11:00

Game 11:00 - 1:00
Cost $ 8.00
SIGN UP

>
24 MAJOR SUIT RAISES
9:30 - 11:30

Jacoby 2NT raises; when to bid singletons vs 5 card suits
SIGN UP

Also repeats on Thursday morning
25 10:30 Winners: Joe Rubin & Dan Molnar
RESULTS
Common Game Results

6:30 Winners:
Dave Cleary &
Cheryl Rankin

RESULTS

26 MAJOR SUIT RAISES
9:30 - 11:30

Winners: Ellie Elphick & Kathy Revello

RESULTS

27 No Game due to Sectional Tournament
28



March 2015

(scroll down to bottom for previous months)
2014   2013    2012    2011    2010
Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
1



2Beginner/Intermediate Lesson 10:30 - 11:00

Game 11:00 - 1:00
Cost $ 8.00
SIGN UP





3 MAJOR SUIT RAISES
9:30 - 11:30

Maximal Doubles & bidding in competition
SIGN UP

Also repeats on Thursday morning

4 10:30 Winners: Joe Rubin & Dan Molnar
RESULTS
stac results

6:30 Winners: Vickie Palmer & Pat Woodford
Results
5 MAJOR SUIT RAISES
9:30 - 11:30

12:15 Winners: Kamal & Kalpana Parikh
RESULTS

6 6:00 pm
Winners: Dr.'s Vicky & Larry Bamberger; Kathy Hennessy & Sharon Gordon

RESULTS

7



8



9
Beginner/Intermediate Lesson 10:30 - 11:00

Game 11:00 - 1:00
Cost $ 8.00
SIGN UP

10 Join the Fun!!!
BIDDING PARTY!
Major Suit Raises

9:30 - 11:30

$10.00 / person
11 10:30 Winners: Joe Rubin & Dan Molnar
RESULTS

6:30 Dave Cleary & John
RESULTS

12 Join the Fun!!
BIDDING PARTY
9:30 - 11:30

12:15 Winners: Kamal & Kalpana Parikh
RESULTS

13 6:00 pm
Winners: Dr.'s Larry & Vicky Bamberger, Bruce Zissen & Kathy Hennessy RESULTS
14



15



16
Beginner/Intermediate Lesson 10:30 - 11:30
Game 11:30 - 1:00
Cost $ 8.00
SIGN UP
17
Back by popular demand
Major Suit Raises
BIDDING PARTY
9:30 - 11:30
cost $10.00
18
10:30 Winners: Jim Ciolli & Manu Chaganlal
RESULTS

6:30 Winners:
John Dusharme & John Lagodimos
RESULTS

19
11:30 Lesson
12:15 Winner
Kamal & Kalpana Parikh

RESULTS
20
6:00 pm Winners: John & Linda Dusharme, Rose Vogt & Tom Turner
RESULTS
21



22



23
Beginner/Intermediate Lesson 10:30 - 11:30

Game 11:30 - 1:00
Cost $ 8.00
SIGN UP




24



25 CLUB CHAMIONSHIP
Winners: Jeff Rogers & Sally Hale 70.45% game
RESULTS

6:30 Winners: Roy Shepard & Tom Turner
RESULTS
26 CLUB CHAMPIONSHIP

12:15 Winners: Chris Sloan & Laurie Dodson
RESULT
27 CLUB CHAMPIONSHIP
6:00 pm
Winners: John & Linda Dusharme, Rose Vogt & Tom Turner
RESULTS

28



29



30
Beginner/Intermediate Lesson 10:30 - 11:30

Game 11:30 - 1:00
Cost $ 8.00
SIGN UP




31



 

 

 

 

April 2015

Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
 



 



 



1
CLUB CLOSED FOR SAN DIEGO REGIONAL

2
CLUB CLOSED FOR SAN DIEGO REGIONAL

3
CLUB CLOSED FOR SAN DIEGO REGIONAL


4



5



6
Beginner/Intermediate Lesson 10:30 - 11:30

Game 11:30 - 1:00
Cost $ 8.00
SIGN UP




7

8
10:30 Winners: Joe Rubin & Dan Molnar
RESULTS

6:30 Winners: Roy Shepard & Tom Turner
RESULTS
9 12:15 Winners:
Kamal & Kalpana Parikh
RESULTS

10
6:00 pm
6:00 pm
Winners: John & Linda Dusharme, Rose Vogt & Bjorn Syverson
RESULTS


11



12



13 11:30 Lesson

12:15 Winners: Alice Hurley & Francie Collins

RESULTS

 

14

9:30 - 11:30

NEW CLASS

OPENING THE BIDDING





15
10:30 Winners: Kamal & Kalpana Parikh

RESULTS

6:30 Hiroko Kitamura & Judi Bunch
RESULTS

16
11:30 Lesson with game
12:15
Winners: Manu Chaganlal & John Lagodimos

RESULTS



17 11:00 am
UNIT PARTY
Winners: Ginger Herrick & Judy Deans

RESULTS

NO SWISS TEAMS TONIGHT

18



19



20
Beginner/Intermediate Lesson and Lunch:

12:15 - 3:00
Winners: John Collins & Mentor

RESULTS

21



22
10:30 Winners: Hiroko Kitamura & Lou Block RESULTS

6:30 Winners:
Anisuz Zaman & Hideki Kitamura
RESULTS
23
12:15 Winners: Joan Vannoy & Manu Chaganlal
RESULTS


24
6:00 pm
Winners: Lane-Wetz & Molnar-Rubin
RESULTS

25



26



27
Beginner/Intermediate Lesson and lunch 11:30 - 12:15

12:15 Winners: Jean Chene & Marilyn Wolf
RESULTS

28 9:30-11;30 Week One of Four Improving your Judgement series

First and Second seat openings



29
10:30 Winners: Dan Bloch and Liz Cogdill
RESULTS

6:30 Winners: John & Linda Dusharme

RESULTS
30
11:30 Lesson with game
12:15
Winners: Liz & Gary Piazzoni RESULTS


 

 

May 2015

Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
 



 



 



 



 



1
6:00 pm Winners:
Joe Rubin - Dan Molnar - K & G Bessinger

RESULTS
2



3



4
Beginner/Intermediate Lesson and Lunch 11:30 - 12:15

Game 12:15 Winners: Maryilyn Wolf & Michelle Behan


RESULTS
5

9:30-11;30 Week Two of Four Improving your Judgement series

Third and Fourth seat openings Drury etc

6
10:30 Winners: Dan Bloch and Liz Cogdill
RESULTS

STaC results

6:30 Winners:
Carol Adair &
Donna Rafenstein

RESULTS

STaC

7
12:15
Winners: Kamal & Kalpana Parikh

RESULTS

Stac Results

8
6:00 pm

Swiss

(Cancelled - not enough teams)

9



10



11

12:15 -Winneres:

Fran Selder & Rose Marie Lofgren

RESULTS
12 9:30-11;30 Week Three of Four Improving your Judgement series

Preemptive seat openings

13
10:30 Winners: Joe Rubin & Dan Molnar
RESULTS

6:30 Winners: Hideki Kitamura & Anisuz Zaman
RESULTS
14
12:15
Winners: Jan Schottle & Judi Swift RESULTS
15
6:00 pm
Winners: Zamen-Shepard, Dodson Lagodimos


RESULTS
16



17



18
Home Swiss
RESULTS


Teams Tie!!

19

9:30-11;30 Week Four Improving your Judgement series

Slam Bidding
20
10:30 Winners: Joe Rubin & Dan Molnar
RESULTS

6:30 Winners: Hideki Kitamura & Anisuz Zaman
RESULTS
21 No Game for a good cause - Sweetwater Womens' Club benefit. 22
6:00 pm
Winners: Molnar-Rubin & Piazzoni's


RESULTS
23



24



25
memorial day
Winners: Ellie Elphick & Terry Cleary RESULTS
70% GAME!!
26



27
10:30 Winners:
Sally Hale & Jeff Rogers
RESULTS


6:30 Winners: Rose Vogt & Tom Turner
RESULTS

28
12:15 Winners: Linda Dusharme & Barbara Schafer
RESULTS
29
6:00 pm
No Swiss



30



31



 

 

 

 

 

 

June 2015

Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
 



1

NO LESSON OR GAME melissa
Melissa returns!!

9 AM Pier 7 (We actually made it 7 months!!!) Welcome Home Melissa!!!
2



3
10:30 Winners: Joe Rubin & Dan Molnar
72% GAME
RESULTS


6:30 Winners: Linda & John Dusharme

RESULTS
4
12:15 Winners:
Doral Hunter & Judi Bunch
RESULTS

5
6:00 pm 499 SWISS Winners: Cleary's & Shepards RESULTS

Dusharme - Vogt Swiss Open Teams
cancelled
6



7



8 Game 12:15 Winners:
Marilyn Wolf & Michelle Behan
RESULTS
9



10
10:30 Winners: Bob & Alana Shapley RESULTS
6:30 Winners: Tom Turner
& Roy Shepard

RESULTS
11
12:15 Winners:
Dan Bloch & John Dusharme
RESULTS
12
NO SWISS: BIG
BEAR TOURNEY
13



14



15
Club Championship
Winners: Larie Havel & Susan Mumenthaler
RESULTS

16



17Club Championship

Winners: Jim & Shay Andrews RESULTS

6:30 Club Championship
Winners: Hiroko Kitamua & Judi Bunch
RESULTS
18 12:15 Club
Championship Winners:
Bette Kuite & Fred Goodsell
RESULTS
19 6:00 pm
Club Championship
499 SWISS Info & sign up

Club Championship
Dusharme - Vogt Swiss Teams
6-9 pm
Info & sign up
20



21



22
Beginner/Intermediate Lesson and Lunch 11:30 - 12:15

Game 12:15 - 3:00
Cost $ 8.00
SIGN UP




23



24 10:30 Winners: Rose Vogt & Bjorn Syversen
RESULTS


6:30 Game Cancelled Las Vegas Regional
25
12:15 Winners: Betty Kuite & Fred Goodsell RESULTS

26
NO SWISS Las Vegas Regional
27



28



29
Team Game Winners:

Barbara Main, Patty Huffman, Lu Bucknell, Larie Havel
RESULTS

30
Sharon Gordon's Luncheon 11:30 am


 

 

 

 

July 2015

Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
 



 



 



1 10:30 Winners: Barbara Schafer & Hiroko Kitamura
RESULTS

6:30 Winners: Hiroko Kitamura & Judi Bunch RESULTS
2
11:30 Lesson with game
12:15 Winners:
Gary & Liz Piazzoni RESULTS
3 No Swiss tonight 4th of JULY PARTY
flag
Winners: Bob and Alana Shapley
RESULTS
5



6
Beginner/ Intermediate Lesson and Lunch 11:30 - 12:15 Winners: Claire Pratt & Karen Kukuk
RESULTS
7



8
10:30 Winners: Jim Ciolli & Manu Chaganlal
RESULTS

6:30 Winners: Roy Shepard & Tom Turner
RESULTS
9
11:30 Lesson with game
12:15
Winners:
Kamal & Kalpana Parikh
RESULTS

10
No Swiss
11



12



13
Beginner/ Intermediate Lesson and Lunch 11:30 - 12:15
Winners: Alice Hurley
& Marilyn Wolf

RESULTS
14



15 STaC Winners: Shay &
Jim Andrews
70% GAME!!
RESULTS
STaC results

6:30 Winners:
Liz Cogdill &
Ken Gestiehr

RESULTS
STaC results
16 STaC game
12:15 Winners:
Linda Dusharme
& Barbara Schafer
RESULTS

STaC results
17 STaC game
6:00 pm 499 Winners: Piazzoni's & Jim Ciolli / Manu Chaganlal
RESULTS


Dusharme - Vogt Open Swiss Winners: Molnar - Rubin & Bessinger's RESULTS
18



19



20
Beginner/ Intermediate Lesson and Lunch 11:30 - 12:15

Winners: Francie & John Collins
RESULTS

21



22
10:30 NAP Q Winners: Dan Molnar & Joe Rubin RESULTS

6:30 Winners: (Tie) Anisuz Zamen & Hideki Kitamur; Martha Walker & Dave Cleary RESULTS
23
12:15 Winners:
Linda Dusharme
& Barbara Schafer
RESULTS

24
6:00 pm 499 SWISS Winners: Piazzoni's & Bonneys
RESULTS


Dusharme - Vogt Open Swiss Winners: Molnar - Rubin & Bessinger's RESULTS
25



26



27
NO GAME THIS
WEEK


See you next
Monday
28



29
10:30 Winners: Barbara Schafer & Hiroko Kitamura
RESULTS

6:30 Winners: Roy Shepard & Tom Turner RESULTS
30 Winners:
Linda Dusharme
& Barbara Schafer
RESULTS
31
6:00 pm 499 SWISS
Piazzoni's & Bonneys
RESULTS

Dusharme - Vogt Swiss Teams
6-9 pm
Info & sign up

 

August 2015

Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
 



 



 



 



 



 



1



2



3
12:15 Winners
Alice Hurley &
Francie Collins

RESULTS

4
STARLARKS BENEFIT GAME/LUNCH
Winners: Linda Dusharme & Barbara Schafer RESULTS
5 10:30 Winners: Joe Rubin & Dan Molnar 70% Game!!! RESULTS

6:30 Winners: Hiroko Kitamura & Judi Bunch RESULTS

6 No Game (Chicago Nationals)


7 No Game (Chicago Nationals)




8



9



10

No Game (Chicago Nationals)

11



12 10:30 Winners: Linda & John Dusharme
RESULTS
6:30 No Evening Game
13 Game cancelled this week only. 14
No Game (Canada)


15



16



17

No Game (Canada)


18



19 STaC Winners: Joe Rubin & Dan Molnar 70% Game!!! RESULTS
STaC results

6:30 STaC
Winners: Jim Ciolli & Manu Chaganlal
RESULTS

20 BRIDGE BASICS 1
9:30 - 11:30

12:15 STaC Winners: Liz & Gary Piazzoni RESULTS


STaC results

21 6:00 STaC Winners: Tom Turner &Laurie Dodson; Patty Huffman & Kathy Crail
RESULTS
22



23



24 12:15 Winners: Ellie Elphick & Marty Slawson

RESULTS

25



26 10:30 Winners: Joe Rubin & Dan Molnar
RESULTS

6:30 Winners: Hiroko Kitamura & Judi Bunch RESULTS
27 BRIDGE BASICS 1
9:30 - 11:30

12:15Winners: Linda Dusharme & Barbara Schafer
RESULTS
28 6:00 Piazzoni 499'er Swiss No Game

6:00 Open Swiss Winners: Molnar - Rubin & Bessinger's RESULTS

29



30



31 Winners Carole Eklund & Susan Mumenthaler; Kathy Crail& Patty Huffman

RESULTS

 

 

 

 

 

September 2015


(scroll down for previous months)
Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
 



 



1



2 Winners: Bjorn Syversen& Rose Vogt

RESULTS

6:30 Winners James Ciolli - Manu Chaganlal

RESULTS

3 Winners:

Dan & Jean Molnar

RESULTS

4 Winners:
Martha Walker - Judi Bunch & Laurie Dodson-John Lagodimos

RESULTS

5



6



7 No Game this week. Happy Labor day!


8



9 Winners: Barbara Schafer& Hiroko Kitamura

RESULTS


6:30 Winners: Doral & Fran Hunter

RESULTS

10 Winners:
Dan Molnar &Joseph Rubin

RESULTS




11 6:00 499'er Winners: Kathy Crail & Patty Huffman; Gary & Liz Piazzoni
RESULTS

Open Winners: Dan Molnar & Joe Rubin; George & Kathee Bessinger
RESULTS


12



13



14 Winners: Elisabeth Cogdill & Jan Perdue

RESULTS

15



16 Winners:
Jeff Rogers & Sally Hale

RESULTS

6:30 Winners:
James Ciolli & Manu Chaganlal

RESULTS

17 Winners: Dan & Jean Molnar

RESULTS

18 499er Winners: Janet & Don Bonney; Gary & Liz PiazzoniRESULTS


Open Winners: Dan Molnar & Joe Rubin; George & Kathee Bessinger
RESULTS
19



20



21 12:15 No Game is week. Taos Regional! 22



23 Winners Shay & Jim Andrews RESULTS 24
No Game this week. Taos Regional
25 6:00 NO SWISS (Taos Regional) 26



27



28 Game Cancelled 29



30 Winners Joe Rubin & Dan Molnar RESULTS

6:30 Winners James Ciolli & Manu Chaganlal

RESULTS

 

 

 

October 2015

Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
 



 



 



 



1 12:15 Winners Jean & Dan Molnar RESULTS 2 Winners Tie Fran & Doral Hunter-Joe Rubin & Dan Molnar -Liz & Gary Piazzoni-Janet & Don Bonney RESULTS 3



4



5 Winners: Larie Havel & Susan Mumenthaler RESULTS 6



7 10:30Winners: Bjorn Syversen & Rose Vogt RESULTS

6:30 Winners Carol Adair & Donna Rafenstein

RESULTS

8 12:15 Winners Jean & Dan Molnar RESULTS 9 WINNERS
Liz & Gary Piazzoni-Janet & Don Bonney
RESULTS
10



11



12 Winners Barbara Main & Liz Cogdill RESULTS 13



14 10:30 Winners
Joe Rubin & Dan Molnar RESULTS


6:30 Winners Hiroko Kitamura & Judi Bunch RESULTS

15 Bridge Basics 1 Starts Nov 5th SIGN UP

12:15 Game Cancelled

16 6:00 No Swiss Yosemite Trip 17



18



19 Bridge Basics 1 Starts Nov 5th SIGN UP

No Game this Week
Yosemite Trip



20



21  10:30 Winners: Bjorn Syversen & Rose Vogt RESULTS

6:30 Winners James Ciolli & Manu Chaganlal RESULTS

22 12:15 Winners
Jean & Dan Molnar RESULTS

23 Winners
Pat & Jim Woodford-Joe Rubin & Dan Molnar
RESULTS


24



25



26 Winners: Barbara Main & Liz Cogdill RESULTS

27



28 10:30 Winners Joe Rubin & Dan Molnar 76% RESULTS

6:30 Winners James Ciolli & Manu Chaganlal RESULTS

29 11:30 Winners
Joe Rubin & Dan Molnar RESULTS

30 Winners Judy & Roy Sheppard -Linda & John Dusharme RESULTS 31



November 2015

Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
1



2 Winners
Jan Schottle & Judi Swift RESULTS

3



4 10:30 Winners Kathleen Hennessy & Tom Tatham RESULTS

6:30 Winners Hiroko Kitamura & Judi Bunch RESULTS

5 Winners
Barbara Schafer & Linda Dusharme
RESULTS

6 Winners Liz Cogdill -Dan Bloch & Joe Rubin-Dan Molnar RESULTS

7



8



9 Winners
Carole Eklund & Lu Bucknell

RESULTS

 

10



11 10:30 Winners
Joe Rubin & Dan Molnar RESULTS

6:30 Winners
Jim Ciolli
& Manu Chaganlal
RESULTS

12:15 Winners
Jean & Dan Molnar
RESULTS



13 499'er Winners Alice Bush & Bill Osgood-Jean Chene & Marylin Wolf
RESULTS
Ken Gestiehr & Beverly Stebbins - Joe Rubin & Dan Molnar RESULTS
14



15



16 Winners Marylin Wolf & Jean Chene RESULTS 17



18 10:30 Joe Winners
Joe Rubin & Dan Molnar RESULTS

Stac Results

6:30 Winners Linda & John Duscharme RESULTS

Stac Results

19
12:15 Winners Jean & Dan Molnar RESULTS
Stac Results

20 6:00 499'er Winners Terry & Dave Cleary-Judy & Roy Sheppard RESULTS

Open Winners Greg Wetz & Fred Nimtz-Kathie Angione & John Lagodimos RESULTS Stac Results



21



22



23 12:15 Winners
Larie Havel & Susan Mumenthaler RESULTS

24



25 10:30 Winners Joan Vannoy & Lou Block
RESULTS
26 HAPPY THANKSGIVINGturkey 27 Games Cancelled 28



29



30 12:15 Winners
Jean Chene
& Marilyn Wolf RESULTS
 

 

 

 

 

generated by HTML Calendar Maker 1.1. Copyright (C) 2009 John Dalbey.

Website designed and built by Kathie Angione June 2008 Calendar updated regularly web counter